Ф’ючерси на малазійську пальмову олію закрилися у понеділок зниженням

Ф’ючерси на малазійську пальмову олію закрилися в понеділок зниженням, відстежуючи слабкість конкуруючої соєвої олії на чиказькому ринку, тоді як ескалація торгової напруженості між США та Китаєм, незважаючи на тимчасове призупинення тарифів для інших країн, також чинила тиск на настрої.
Базовий червневий контракт на пальмову олію FCPO1 на біржі деривативів Бурса-Малайзія впав на 42 ринггіти, або на 1%, до 4170 ринггітів (945,58 дол. США) за тонну на закритті.
«Після 90-денного призупинення тарифів США побоювання з приводу ширших економічних труднощів і невизначеності, що зберігається, продовжують стримувати будь-яке значне зростання», — сказав Даррен Лім, стратег із сировинних товарів у сінгапурській брокерській компанії Phillip Nova.
За його словами, низхідний тиск, який спостерігається сьогодні вранці, свідчить про те, що трейдери, як і раніше, не впевнені в довгострокових наслідках припинення.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 0,6%, а контракт на пальмову олію CPO1 втратив 0,21%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго знизилися на 0,34%.
Пальмова олія слідує за динамікою цін на конкуруючі харчові олії, конкуруючи за частку на світовому ринку рослинних олій.
Імпорт пальмової олії до Індії у березні зріс приблизно на 14% порівняно з попереднім місяцем і становив 424 599 тонн, повідомила у п’ятницю торгова організація.
Незалежна інспекційна компанія AmSpec Agri Malaysia повідомила, що експорт малазійської продукції з пальмової олії в період з 1 по 10 квітня зріс на 52,8% до 301 113 тонн, тоді як за даними вантажного сюрвеєра Intertek Testing Services він зріс на 29,3% до 323 16
Ціни на нафту у понеділок трохи зросли після того, як США виключили деякі мита, а китайські дані показали різке зростання імпорту сирої нафти у березні. Однак зростання було обмежене побоюваннями, що торговельна війна між США та Китаєм може послабити світове економічне зростання та знизити попит на паливо.
Вищі ф’ючерси на сиру нафту роблять пальмову олію трохи більш привабливим варіантом для виробництва біодизельного сировини.
Ринггіт зміцнився на 0,23% до долара США, що зробило товар дорожчим для покупців, які тримають іноземну валюту.
Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.
Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!
Читайте також
Розвиток переробного ланцюга України – стратегії та інвестиції. Від поля до ...
Активізація ринку соняшника супроводжується ризиками падіння цін
Експорт австралійської пшениці у лютому впав
Малайзія знижує базову ціну на сиру пальмову олію, але зберігає ставку експортного...
Торговельні обмеження США змінять ланцюги постачання яблучного концентрату
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом