Ф’ючерси на малазійську пальмову олію у четвер закрилися зростанням

Джерело:  Oilworld
пальмова олія

Ф’ючерси на малазійську пальмову олію у четвер закрилися зростанням другу сесію поспіль, чому сприяла стійкість ринку Даляня та опубліковані дані щодо експорту.

“Ф’ючерси виросли на тлі Даляня в очікуванні даних з експорту, які пізніше вплинуть на ринок”, – повідомив раніше того ж дня трейдер з Куала-Лумпура.

Еталонний контракт на пальмову олію FCPO1 на постачання у червні на біржі деривативів Bursa Malaysia зросли на 26 ринггітів, або на 0,59%, до 4415 ринггітів (997,97 дол. США) за тонну на закритті.

Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні впав на 0,62%, а контракт на пальмову олію CPO1 зріс на 0,93%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго знизилися на 0,73%.

Пальмова олія слідує за динамікою цін на конкуруючі харчові олії, конкуруючи за частку світового ринку рослинних олій.

За даними незалежної інспекційної компанії AmSpec Agri Malaysia, опублікованими в четвер, експорт малазійської продукції з пальмової олії в період з 1 по 20 березня скоротився на 5,0%, тоді як за даними сюрвеєрської компанії Intertek Testing Services він скоротився на 14,2%.

Індонезія підвищить експортне мито на пальмову олію з 3% до 7,5% до 4,5% -10% від базової ціни на сиру пальмову олію, щоб профінансувати обов’язкове збільшення кількості олії, яка використовується у біодизельному паливі, повідомив у вівторок представник фонду плантацій.

Малайзія зберегла квітневе експортне мито на сиру пальмову олію на рівні 10% і підвищила базову ціну, йдеться в циркулярі на сайті Ради з пальмової олії Малайзії.

Ціни на нафту зросли в четвер, чому сприяли сприятливі прогнози щодо попиту в США після того, як запаси палива скоротилися сильніше, ніж очікувалося, а також ослаблення долара США.

Вищі ф’ючерси на сиру нафту роблять пальмове масло більш привабливим варіантом сировини для біодизеля.

Ринггіт, зміцнився на 0,16% по відношенню до долара США, що зробило товар дорожчим для покупців, що тримають іноземну валюту.

($ 1 = 4,4240 ринггітів)

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.

Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!