Ф’ючерси на малазійську пальмову олію підскочили у четвер

Джерело:  Oilworld
пальмовое масло

Ф’ючерси на малазійську пальмову олію підскочили в четвер, компенсувавши втрати попередньої сесії, слідуючи за зростанням цін на конкуруючі олії в Даляні і підкріплюючись даними Малайзійської ради з пальмової олії (MPOB), які показали зростання запасів у березні.

Базовий червневий контракт на пальмову олію FCPO1 на біржі деривативів Бурса-Малайзія виріс на 53 ринггіти, або на 1,28%, до 4201 ринггіти (940,66 дол. США) за тонну на закритті.

“Ф’ючерси реагують на зростання цін на конкуруючі види нафти”, – заявив раніше трейдер з Куала-Лумпура, додавши, що дані з експорту MPOB підкажуть підказки щодо подальших дій.

Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 0,84%, а контракти на пальмову олію CPO1 зросли на 1,37%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго знизилися на 0,24%.

Пальмова олія слідує за динамікою цін на конкуруючі харчові олії, конкуруючи за частку на світовому ринку рослинних олій.

Запаси пальмової олії в Малайзії у березні вперше за шість місяців зросли, оскільки виробництво відновилося, а імпорт різко зріс, що компенсувало високий святковий попит, показали дані галузевого регулятора, опубліковані у четвер.

Запаси на кінець березня зросли на 3,52% порівняно з попереднім місяцем і становили 1,56 млн тонн.

Незалежна інспекційна компанія AmSpec Agri Malaysia повідомила, що експорт малазійської продукції з пальмової олії в період з 1 по 10 квітня зріс на 52,8% до 301 113 метричних тонн, тоді як, за даними вантажного сюрвеєра Intertek Testing Services, він зріс на 22,3% до 6,3%.

Ціни на нафту в четвер впали майже на 3%, оскільки побоювання з приводу поглиблення торговельної війни між США і Китаєм і можливої ​​рецесії затьмарили раннє полегшення, викликане оголошеною президентом Дональдом Трампом 90-денною паузою у введенні масштабних мит щодо більшості країн.

Більш слабкі ф’ючерси на сиру нафту роблять пальмову олію менш привабливим варіантом сировини для біодизеля.

Рінггіт зміцнився на 0,6% по відношенню до долара США, що зробило товар дорожчим для покупців, що тримають іноземну валюту.

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.

Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!