Елеватори Kernel приймають соняшник і відвантажують зернові

Джерело:  AgroTimes
Кернел

Елеватори Kernel, попри воєнну напруженість, приймають соняшник і відвантажують зернові, допомагають армійцям та піклуються про населення. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У перші дні війни керівник Миргородського елеватора Віктор Сосновчик запропонував співробітникам залишатися вдома, якщо на роботі вони відчувають небезпеку та страх. Люди також могли виїхати з міста до безпечнішого регіону. Але всі виявили бажання працювати.

Коли Миргород опинився під ворожими обстрілами, керівництво підприємства оперативно зреагувало та подбало про пальне для карет швидкої допомоги й автомобілів територіальної оборони. Вже за кілька днів зв’язалися з працівниками місцевої швейної фабрики, щоб організувати виготовлення розвантажувальних жилетів до магазинів та чохлів під бронежилети. Усі дії узгоджувалися з військовою адміністрацією, а партнери-товаровиробники допомогли закупити необхідні для пошиття матеріали та метал.

Згодом механік елеватора Роман Мамеко разом зі слюсарями підприємства взявся за виробництво захисних пластин для бронежилетів, перевіряючи пластини на міцність.

Ще один напрям роботи – виготовлення протитанкових і протиавтомобільних їжаків для блокпостів. Раніше наші колеги доставили бетонні блоки й допомогли облаштувати «точки спротиву».

Співробітниці їдальні Наталія Колісник і Тетяна Сокольніченко завжди готували смачні обіди для колективу елеватора. Під час воєнного стану годують також хлопців з тероборони. Понад місяць жінки випікали щодня по 60-70 хлібин і булочок для військових та населення з регіонів, які потерпали від браку продуктів харчування через активні бойові дії.

Віктор Сосновчик домовився з місцевим хлібзаводом про обмін 16 тонн зерна на хліб, коржики, макарони. Паралельно співробітники збирали тушкованку, рибні консерви, борошно, крупи, олію. З продуктів формували гуманітарні вантажі та відправляли до Харкова та Охтирки. Згодом почали виїжджати за надскладним маршрутом – до Тростянця. Загалом доставили понад 20 бусів продуктової допомоги. Ще дві машини з теплим одягом і речами першої необхідності колектив зібрав та передав у Хомутець для вимушених переселенців.

Нагадаємо, Kernel через війну в Україні планує скоротити експорт соняшникової олії.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox