Елеватор ОптімусАгро перестав бути монокультурним
Самарський елеватор ТОВ «ОптімусАгро Трейд» (Дніпропетровська обл.) вперше почав приймати ранні зернові.
Про це компанія повідомляє у Facebook.
«Першим на елеватор почав поступати горох 3 класу та пшениця 4 класу врожаю 2025 року», — повідомив директор Самарського елеватора Максим Дегтяр.
Зазначається, що раніше Самарський елеватор був монокультурним і приймав на зберігання тільки насіння соняшнику.
«Цього року розширили сферу діяльності та почали з приймання ранніх зернових», — пояснили в компанії.
Для довідки: «ОптімусАгро Трейд» в Україні об’єднує мережу елеваторів в Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій і Черкаській областях загальною потужністю одноразового зберігання понад 1,1 млн т зернових. Потужності з переробки соняшнику «Запорізького олійноекстракційного заводу» складають 900 тис. т/рік.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом