Експорт кукурудзи з України може бути обмежений
Мінекономіки України планує провести зустріч з учасниками зернового ринку 22 січня, щоб обговорити можливість обмеження експорту кукурудзи, повідомляють аналітики УкрАгроКонсалт.
Основною причиною є скорочення врожаю. Крім того, цьому сприяли неодноразові звернення тваринників з проханнями додати кукурудзу в Меморандум.
За оцінкою заступника міністра, урожай кукурудзи в 2020/21 МР становить 29-30 млн тонн, а експорт – 22,2 млн тонн.
Детальна інформація з експорту зернових культур і продуктів їх переробки, балансів попиту і пропозиції, цінових тенденцій, стану посівів та ходу збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який поєднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я з доступом до історичних даних, а також інструментами обробки та завантаження інформації.
Підключіть AgriSupp та підвищіть свою ефективність уже сьогодні!
Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Льон-кудряш повертається на карту олійних культур
USDA підтверджує нові продажі американської сої та перші поставки пшениці до Китаю
Елеватори почали використовувати полімерні рукави як буфер, щоб виграти час для су...
Імпорт пальмової олії Індією зросте після п’ятирічного мінімуму завдяки конкурентн...
Норвегія й Австрія виділили кошти для Food from Ukraine
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом