Експерт назвав овочі, на яких цього року виробникам не вдасться заробити
У деяких регіонах на початку вересня минулого року цибуля ще стояла в полі, залишалася там до грудня і на реалізацію не пішла. Надмірні опади спричинили пошкодження овочу.
Про це розповів PhD, міжнародний консультант зі зберігання овочів, старший викладач ТДАТУ Павло Булгаков під час конференції «Рослинництво 2026. Наука та магія» в межах Grain Storage Forum.
«Наслідки надмірної кількості опадів спостерігаються й нині, викликавши певні проблеми. Крім того, сьогодні на цибулю зберігається низька цінова політика. Я гадаю, що підйом ціни буде, адже якісної продукції стає дедалі менше. Через надлишок цибулі мережі не хочуть брати неякісну продукцію», — зазначив Павло Булгаков.
Він додав, що перші втрати овочевих культур у сезоні-2025 були спричинені приморозками, постраждала морква. Тож продукція невідповідної якості не буде довготривало зберігатися. Хоча деякі овочівники намагаються її продати, але це значний ризик.
За словами Павла Булгакова, рахують збитки й ті виробники, хто вирощував капусту.
Читайте також
Invest in the Best: що приваблює інвесторів в агро сьогодні
В Україні створять інтегровану систему контролю та обліку полів
Індія може подвоїти квоти на експорт пшениці через рекордні запаси
Український соняшник дорожчає разом з олією і фрахтом
Виробництво пшениці в Пакистані оцінено на рівні 29,3 млн тонн
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом