Декілька тисяч фермерів з усіх регіонів України отримають мінеральні добрива, які були придбані завдяки урядам США та Республіки Корея

Джерело:  УкрАгроКонсалт

Сьогодні Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про поставку добрив на суму 5 мільйонів доларів США, наданих Міністерством закордонних справ Республіки Корея на підтримку українських аграріїв. Цей щедрий внесок підкреслює підтримку українського народу з боку Республіки Корея та взяті на себе зобов’язання допомогти Україні протидіяти агресії Путіна. USAID пишається тим, що співпрацює з Республікою Корея через Ініціативу на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, та сподівається на продовження цієї співпраці.

У липні, під час візиту до Одеси, адміністраторка USAID Саманта Пауер оголосила про надання додаткових 250 млн доларів фінансування з боку USAID у межах ініціативи AGRI-Україна. Таким чином, власний внесок USAID наразі складає 350 млн доларів; ще 250 млн доларів. USAID залучає на цю ініціативу від інших донорів, приватного сектору та благодійних фондів.

Дізнайтеся більше деталей про AGRI-Україна за цим посиланням: https://www.usaid.gov/ukraine/agriculture-resilience-initiative-agri-ukraine.

Позначки:, , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!