3 цукрові заводи на Вінниччині продовжать переробку і в січні
Сезон завершили на двох заводах – Юзефо-Миколаївському і Томашпільському. Ще три – Гайсинський, Крижопільський і Жданівський – продовжують роботу. Загалом на кагатні поля доставлено 2,2 млн тонн буряків. З них 2,1 млн тонн перероблено. Випущено понад 330 тисяч тонн цукру.
За інформацією фахівців обласного департаменту агропромислового розвитку, два підприємства працюватимуть також у січні.
Читайте також
В Україні припинили прийом заявок на гранти для вирощування малини через вичерпанн...
У Єгипті планують запустити перше в Африці виробництво стійкого авіаційного пального
ФАО підтримала майже 17 тис. українських фермерів
Квоту на імпорт кукурудзи до Туреччини вибрано на 63%
У порту Ізмаїл стартували днопоглиблювальні роботи
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом