Чверть експорту яблук пішла на ОАЕ, Саудівську Аравію та Швецію

Експорт українських яблук на початку сезону відбувався з трендом підвищення відносно трьох попередніх. Чверть експорту припала на Об’єднані Арабські Емірати, Саудівську Аравію та Швецію.
Про це журналу «Садівництво по-українськи» розповів керівник компанії USPA Fruit Володимир Гуржій.
«Станом на жовтень країна відвантажила на зовнішні ринки 10 тис. тонн, що є досить гарним показником, – сказав експерт. – Він залежав від низки факторів, зокрема задовільних цін та зростання кількості операторів з Узбекистану та Туреччини, які були дуже активними».
25% експорту з січня по жовтень цього року прийшлося на три країни – ОАЕ, Саудівська Аравія та Швеція. 75% – інші держави світу.
Загальна географічна диверсифікація експорту дуже широка, включаючи Азію та Африку (Індія, Малайзія, Оман, Катар, Сінгапур, Кувейт, Оман, Мальдіви, Джибуті, Ліберію та інші).
«По ОАЕ та Саудівській Аравії є ще значний запас міцності, і ми ще можемо там досить серйозно рости», – додав керівник USPA Fruit.
Читайте також
Ганна Мшар, FERRY GROUP – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
Ціни на соняшник нового врожаю залишаються без змін — $570-580/т
Частка м’яса птиці у світовому споживанні сягне 45% за десять років
Попит на українську кукурудзу з боку європейських покупців послабився
Канада. Виробництво пшениці в 2025/26 МР знаходиться під тиском
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом