Черкаський Азот відновив роботу. Він зупинявся через падіння тиску газу після атаки шахедів

Зокрема, відновлено роботу цеху аміаку А-3 (потужністю 900 тонн на добу) та цеху з виробництва карбаміду М-2 (1100 тонн на добу). Упродовж кількох днів також заплановано запуск цеху М-5 (неконцентрована азотна кислота) та цеху М-9 (аміачна селітра) для виготовлення КАС.
Зупинка виробництва відбулася три тижні тому через падіння тиску газу — внаслідок атаки шахедів, що пошкодили зовнішню газову інфраструктуру міста Черкаси.
«Роботи з відновлення велися цілодобово. Нам вдалося перезапустити підприємства та вивести ключові цехи на планову потужність після того, як газову інфраструктуру було відновлено. Підприємство повністю забезпечене необхідним газом для виробництва добрив та продовжує постачання добрив. Попри вимушену зупинку, завод на 100% виконає свої зобов’язання. Річний виробничий план буде повністю виконано, —прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління «Азоту».
В компанії додали, що підприємства OSTCHEM зіткнулися із вимушеними зупинками виробництва, пов’язаними з попаданням дронів на територію заводів, руйнуванням зовнішньої газової та енергетичної інфраструктури у Черкаській та Рівненській областях. Форс-мажори призвели до вимушених збоїв у постачанні добрив.
Читайте також
Світовий ринок зерна 2025/26: прогнози USDA та виклики для пшениці з України
Виробництво біометану з курячого посліду ‒ вигідний напрям для великих птахофабрик
Європейські виробники оливкової олії шукають альтернативи американському ринку
Відновлення роботи поромної переправи — серед пріоритетів розвитку порту Чорноморськ
Бангладеш схвалив пропозицію щодо закупівлі пшениці за моделлю G2G та про скорочен...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом