Через росіян у громаді на Харківщині цього року не буде посівної кампанії
У Дергачівській громаді Харківської області в 2022 році не буде посівної кампанії через те, що росіяни знищили або пограбували фермерські господарства.
Про це повідомив голова Дергачівської громади В’ячеслав Задоренко. За його словами, окупанти продовжують активно обстрілювати місто Дергачі, селища та села громади.
Він зазначив, що особливо значні руйнування від обстрілів, окрім міста, є в Прудянці, Слатині, Руській Лозовій та деяких інших селах, де знищено багато приватних будинків, магазинів, підприємств.
«На жаль, я змушений констатувати, що посівної кампанії цього року не буде, тому що фермерські господарства або знищені, або пограбовані окупантами, а посівні площі засіяні мінами та снарядами», — нарік Задоренко.
Він додав, що досі під окупацією РФ знаходяться Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу. В громаді також немає газопостачання через пошкодження ділянки газопроводу на території, де зараз тривають бойові дії.
Читайте також
Ринок олії в умовах постійного ризику: де насправді втрачається маржа у 2026 році
Елеватор TG Agro витрачає додаткові 25 тис. грн на добу на роботу зерносушарки від...
Ранні строки сівби змушують фермерів США переглядати черговість кукурудзи та сої
Зміна клімату зажене плодоовочівництво під плівку
Китай отримав першу партію пшениці з Аргентини
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом