Частину українського зерна, розсипаного в Котомежі, утилізують або продадуть для виробництва біогазу
До Гданська відправився товарний потяг, з вагонів якого невідомі висипали українську кукурудзу біля залізничної станції Котомеж у Польщі.
Про це повідомляє RMF24.
Представник охоронної компанії, що забезпечує транспортну безпеку, Павло Билевський заявив, що більшу частину кукурудзи вдалося зібрати, але близько 30 т все ж залишилося на схилі біля колії.
За словами Билевського, розсипане у Котомежі зерно транспортували з України до Марокко.
30 т кукурудзи, що залишилися на землі, будуть або утилізовані, або продані для виробництва біогазу.
Як повідомлялося раніше, 25 лютого на проміжній станції неподалік від польського Бидгоща невідомі відкрили 8 вагонів з кукурудзою, що прямували з України.
Читайте також
Кенія робить ставку на цукрові заводи як нове джерело електроенергії та біопалива
Кернел законтрактував 5 тис. т добрив з Нідерландів під осінню посівну
США намагаються повернути втрачені позиції на ринку сої Китаю
Ціни на кукурудзу в Україні залишаються під тиском слабкого попиту та низьких світ...
ЄС збільшив експорт олійних культур та продуктів їх переробки на 2%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом