Будують попри війну: на Черкащині виготовлятимуть крупи на новому заводі

Джерело:  Суспільне

Попри воєнний стан вирішили не зупиняти будівництво, розповів керівник Андрій Ручкін про своє підприємство, яке нині зводять в одному із районів Черкащини. Будувати новий завод із виготовлення круп, розпочали восени 2021 року.

Роботи мали завершити у першій половині 2022, та через повномасштабне вторгнення не встигли.

“Подібні заводи в Україні є, але такого, який спроєктований виключно для перероблення крупи, — такого заводу більше немає. Життя не зупиняється і від того що ми зупинимось краще нікому не стане, якщо люди патріоти, то вони знають, що війна рано чи пізно закінчиться і втрачати даний час немає сенсу”, — пояснив Андрій Ручкін.
За його словами через інфляцію нині будівництво затягується:

“Зараз дуже здорожчали матеріали, тому будівництво затягується і є проблеми з тим, що ми не можемо забрати обладнання, яке вже оплачене і не може до нас доїхати через воєнні дії”.

За словами керівника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, станом на червень 2022 на Черкащині немає підприємств, які б зупинили своє виробництво:

“На Черкащині відсутні такі підприємства, які зупинили роботу. Деякі трішки скоротили свою діяльність виключно з причин порушення логістики та порушення надходження сировини”.

Економічний аналіз станом на червень показав, що Черкащина функціонує в довоєнному режимі та план поповнення бюджету перевиконується, додав Ігор Табурець.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox