Будівельна ґрунтовка для стін та інших поверхонь
Підготовка стін, стель, підлоги та інших поверхонь включає обробку покриттів грунтовкою. Це спеціальний рідкий розчин, що забезпечує глибоке проникнення з можливістю забезпечити ідеальне зчеплення з елементами декору. Такими елементами може бути штукатурка, шпаклівка, фарба, шпалери та багато іншого.
Склад включає клейову основу, за рахунок чого навіть рихлі поверхні зміцнюються і ідеально підходять для подальшої обробки. Крім того ґрунтовка для стін має у складі смолу, олію, бітум та інші елементи, що забезпечують утворення плівки. Залежно від покриттів та поверхонь ґрунтовка може бути у вигляді концентрату або розведеної та готової до застосування.
Різновиди ґрунтовок
Сьогодні виробники пропонують такі різновиди ґрунтовок:
- глибокого проникнення (відмінний спосіб просочити пухкі стіни, цеглу, газоблок та інші покриття, що забезпечує оптимальне нанесення наступних фінішних покриттів);
- антикорозійна (сталь, чавун та інші метали захищаються від корозії та готові для нанесення фінішного покриття за допомогою спеціальної ґрунтовки, при цьому поверхня попередньо очищається від корозії та інших дефектів);
- бітумна (даний вид грунтовки застосовується для обробки бетонних основ та цементно-піщаних стяжок);
- для дерева (крім безпосереднього проникнення та створення потрібного зчеплення у складі таких ґрунтовок є антисептик, захищаючи дерево від гниття та впливу різних мікроорганізмів).
Акрилові ґрунтовки досить актуальні за рахунок дбайливої роботи з покриттями, вони не піднімають ворс і чудово захищають матеріал.
Функціонал та переваги ґрунтовок
Будь-яка з ґрунтовок може виконувати велику кількість функцій та завдань:
- зміцнення поверхонь із запобіганням обсипанню при наступних роботах;
- легке та рівномірне нанесення на покриття фінішної обробки;
- покращення якості зчеплення з різними варіантами оздоблення;
- захист від появи грибка та плісняви;
- зниження витрати дорогого фінішу за рахунок ідеального зчеплення;
- покращене твердіння швів та з’єднань.
Ґрунтовка також паропроникна, стійка до вогню, зносостійка, захищена від вологи, а також може швидко розгладити дрібні дефекти поверхонь. Вона дуже швидко сохне, тому за кілька годин після обробки можна почати працювати з покриттями. Процес висихання має бути природним без застосування спеціального обладнання та теплових гармат зокрема.
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Польські фермери розпочали блокування руху вантажівок перед ПП “Медика-Шегин...
Озимі зернові на більшості території країни перебувають у стані вимушеного зимовог...
МХП збільшив прибуток до $141 млн
Індія може поставити рекорд зі збирання кукурудзи
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом