«Бучачагрохлібпром» будує комбікормовий завод на Тернопільщині

Джерело:  AgroTimes

ТОВ «Бучачагрохлібпром» (Тернопільська область) почало будівництво нового комбікормового заводу. Вже закладено фундамент у селі Заривинці на Бучаччині.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації.

Потужність заводу становитиме 10 тонн комбікорму на годину. Це повністю забезпечуватиме потребу сільгосппідприємства у кормах. Хоча згодом не виключають і реалізацію продукції.

«Усе обладнання для комбікормового заводу постачає Buschhoff (Німеччина)», – розповів головний інженер «Бучачагрохлібпрому» Ігор Каковчик.

За його словами, більшість процесів будуть автоматизованими. Але кожен із них вимагає контролю. Виробництво дозволить створити близько 40 робочих місць.

Як повідомив голова наглядової ради «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз, це – лише початок інвестицій на цьому об’єкті.

«Плануємо збудувати тут ще один тваринницький комплекс на 4,4 тис. дійних голів (всього шлейф – близько 9 тис. голів) із глибокою переробкою гною для зеленої енергетики, – розповів він. – Вироблятимемо близько 15-20 МВт світла. Обладнання теж буде німецьким».

Також зведуть тепличний комплекс на площі 12 га, що дозволить додатково створити 200-250 робочих місць, зазначив Петро Гадз.

Як повідомлялося, торік «Бучачагрохлібпром» увів у експлуатацію новий корівник на 640 стійломісць.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox