Болгарська компанія встановить дощувальні системи Variant Irrigation

орошение

Попри складну ситуацію в Україні, спричинену військовою агресією з боку рф, вітчизняні виробники продовжують працювати, шукати нові ринки збуту, підтримують економіку та переформатовують свої процеси. Відтак, Variant Irrigation виходить на ринок Болгарії. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що керівництво Variant Irrigation прийняло рішення максимально вберегти виробниче обладнання, зберегти персонал та залишитись в Україні. Компанія планує поступово налагодити виробничі процеси в безпечних регіонах та розпочати виробництво в червні.

«Проте пожвавився експорт, і наразі Variant Irrigation, завдячуючи інтенсивній співпраці власного відділу експорту та дилерів, виходить на новий ринок в Болгарії», — розповів голова експортного відділу компанії Іраклій Імнадзе.

За його словами, вже цього року одному із найбільших агрохолдингів український виробник поставить 6 кругових дощувальних машин довжиною від 350 до 600 м. Проєктом передбачено не лише постачання обладнання, а й створення інфраструктури — прокладання магістральних труб для замовника.

«Пожвавлення експорту зайвий раз демонструє, що якості нашого обладнання довіряють», — підсумував Іраклій Імнадзе.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox