Близько чверті всього російського експорту пшениці пішло до Ірану
![зерно](https://ukragroconsult.com/wp-content/uploads/2021/12/1579290334_26-36-1200x800-1.jpg)
У жовтні російськими експортерами було поставлено на зовнішні ринки 2,8 млн. тонн пшениці. Це на 45% нижче порівняно з вересневими відвантаженнями та на 39% нижче від жовтня 2020/21 МР.
Усього з початку сезону експорт російської пшениці становить майже 15 млн. тонн. Це на 10% нижче, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зазначають аналітики УкрАгроКонсалт.
Після чотирьох місяців сезону лідером за обсягом закупівель російської пшениці залишається Іран (який входить до категорії «Інші»), чия частка в експорті пшениці з Росії становить близько 25%.
Багато традиційних імпортерів скоротили закупівлі російської пшениці порівняно з аналогічним періодом минулого року: Туреччина (-1%), Єгипет (-44%), Азербайджан (-26%), Бангладеш (-73%), Ізраїль (-13%).
Винятком є Нігерія, яка наростила імпорт на +2% порівняно з аналогічним періодом минулого року, Казахстан додав +31%, Саудівська Аравія збільшила закупівлі російської пшениці майже у 9 разів, Іран – у 13 разів.
Детальна інформація про експорт зернових культур і продуктів їх переробки, баланси попиту і пропозиції, цінові тенденції, стан посівів та хід збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.
Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!
Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Зерновим коридором вже перевезли 100 млн тонн вантажів – Зеленський
Agri-food. Адаптація стратегій у виробництві та переробці до мінливого світового р...
Nestle цього року планує інвестувати 8 млрд грн у діяльність в Україні
ФАО прогнозує зниження запасів пшениці та кукурудзи
Українці до нового урожаю харчуватимуться імпортною картоплею
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом