Азія зберегла лідерство на світовому ринку комбікормів у 2025 році на тлі сталого зростання
Азія в 2025 році зберегла статус найбільшого у світі регіону з виробництва комбікормів, досягнувши обсягу 559,3 млн тонн, випливає зі звіту Agri-Food Outlook 2026 компанії Alltech.
Китай залишився безумовним світовим лідером з обсягом 330,1 млн. тонн, збільшивши виробництво на 4,8%. На другому місці — Індія з показником 57,7 млн. тонн. Стійку позитивну динаміку також продемонстрували В’єтнам та Туреччина, тоді як у Японії зафіксовано незначне зниження.
У країнах Південно-Східної Азії попит на комбікорми відновився на тлі збільшення поголів’я свиней та зростання виробництва свинини. Сегмент кормів для птиці зберіг стійкі позиції, незважаючи на вплив спалахів захворювань в окремих країнах регіону.
Ключовим драйвером зростання в Азії став підвищений попит на корми для птахівництва та аквакультури. Істотну роль відіграла трансформація галузі у бік укрупнення виробничих потужностей: зокрема, у Китаї продовжується перехід від дрібномасштабного внутрішньогосподарського змішування кормів до промислового виробництва на великих комбікормових підприємствах. При цьому, як зазначається у звіті, зростання має нерівномірний характер і більшою мірою зумовлене підвищенням ефективності виробництва та модернізацією аграрних систем, ніж розширенням поголів’я сільськогосподарських тварин.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом