Австралія інвестує $ 12,7 млн у пшеницю з довгим колеоптилем
The Grains Research and Development Corporation оголосила про національний дослідницький проект вартістю $ 12,7 млн для підтримки інтеграції пшениці з довгим колеоптилем в австралійські системи землеробства.
Про це заявив голова GRDC Джон Вудс сьогодні на Grains Research Update у Перті, головному форумі зернової промисловості Західної Австралії.
Чотирирічний проект очолюватиме національне наукове агентство Австралії CSIRO.
Колеоптиль — це захисна оболонка, яка охоплює молодий пагін і перші листки; чим довший колеоптиль, тим більший потенціал сходів при глибокому посіві.
Пшениці з довгим колеоптилем можна сіяти на глибину понад 10 см, що дозволяє краще використовувати запаси ґрунтової вологи.
«Цей проект ґрунтується на десятиліттях досліджень CSIRO та попередніх інвестиціях GRDC у розмірі приблизно $ 11,5 млн для впровадження нових адаптивних до клімату ознак у комерційних сортах пшениці», — сказав пан Вудс.
Читайте також
Запуск біодизельного мандату B50 в Індонезії залежить від цін на нафту та пальмову...
Озимі на Київщині перебувають у стані глибокого зимового спокою
Соя в Чикаго подешевшала після звіту USDA про більш високий врожай у США
2026 рік не принесе суттєвого подорожчання соняшникової олії в Україні
США запроваджують 25% мита для країн, що співпрацюють з Іраном — Трамп
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом