Астарта зменшила посіви кукурудзи на користь олійних

Джерело:  AgroPortal.ua 
Астарта

Агропромхолдинг «Астарта», незважаючи на всі труднощі, спричинені російською військовою агресією, в оптимальні терміни провів комплекс весняно-польових робіт у межах наявного земельного банку.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

«Ми переконані, що в умовах війни не можна зменшувати обсяги виробництва сільськогосподарської продукції, навпаки їх потрібно зберегти. Усі землі, які доступні зараз для обробітку, потрібно обов’язково обробляти. Тому «Астарта» обробляє усі 100% земель, які має в управлінні, і після розмінування провела посівну навіть на тих землях у Чернігівській області, які до початку квітня були під тимчасовою окупацією», — зазначив директор з сільськогосподарського виробництва та елеваторного бізнесу «Астарти» Вадим Скрипник.

Структура посівних площ компанії у 2022 р. виглядає таким чином: цукрові буряки (33 тис. га), кукурудза (38 тис. га), соя (40 тис. га), озима пшениця (55 тис. га), соняшник (30 тис. га), озимий ріпак (6 тис. га), органічна продукція (2 тис. га), кормовий клин (8 тис. га).

«У цьогорічній структурі посівів агропромхолдингу відбулися деякі зміни. Ми скоротили посівні площі кукурудзи на користь таких олійних культур, як соняшник і соя. Вони мають нижчу врожайність з гектара, якщо порівнювати з кукурудзою, але їх можна переробляти в Україні».

Наразі головні завдання команди «Астарти» — зібрати урожай на усіх площах і забезпечити зберігання та переробку цієї продукції, підкреслили в компанії.

Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. тонн. У 2014 р. холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox