Астарта завершила збирання ранніх зернових
Аграрні підприємства Астарти завершили збиральну кампанію ранніх зернових. Всього намолочено 285 тис. тонн озимих та ярих культур, у т.ч. 265 тис. тонн озимої пшениці.
Середня врожайність озимої пшениці по холдингу склала 4,8 т/га, коливаючись від 4,3т/га на Полтавщині до 5,8т/га на Заході. Максимальний показник був отриманий на полях агрофірми Житниця Поділля Хмельницька область – 6,3 т/га.
Крім того, намолочено озимого ріпаку 19 тис. тонн. Середня врожайність цієї культури по холдингу – 3,1т/га, відповідно 2,6т/га на Полтавщині та 3,7т/га на Заході. Максимальний показник, 3,7т/га, теж був отриманий на полях агрофірми Житниця Поділля.
Наразі проводяться роботи з підготовки ґрунту під посів озимих та основний обробіток ґрунту під ярі культури врожаю 2023 року. На фінішній прямій сівба озимого ріпаку. Готуємося до жнив сої, соняшнику, кукурудзи, копання та переробки цукрових буряків.
Читайте також
Зупинка портів Одеси загрожує Україні втратою до 1,5% ВВП та кризою зберігання зерна
Експорту майже немає, але рф більш ніж удвічі підвищує експортне мито на пшеницю
В наступних звітах УкрАгроКонсалт: ключові cигнали ринку
рф звинуватила Україну в «хаосі» на світовому продовольчому ринку
Світовий ринок пшениці перебудовується через зміни попиту та пропозиції
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом