Астарта завершила копати цукровий буряк в цьому сезоні

Підприємства агропромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ завершили копання цукрових буряків. Валовий збір по культурі становить близько 1.6 млн тонн.
Станом на сьогодні середня валова врожайність складає більше 47 тонн/га. Цукристість буряків зберігається на високому рівні та в середньому по підприємствах компанії становить 17.03% (середнє значення в Україні – 16,68%, згідно з даними «Укрцукру» на 19.11.2021).
Процес вивезення зібраного урожаю буряків з полів триває. Станом на 22 листопада на цукрові заводи агропромхолдингу вже доставлено 1,22 млн тонн цукрового буряку, вирощеного на полях Компанії.
Транспортування продукції здійснюється за логістичною схемою «поле-завод». Це дає можливість зменшити втрати цукрових буряків при їх розвантаженні та на приймальних пунктах.
Загалом, цукрові заводи АСТАРТИ-КИЇВ вже виготовили 200 тис. тонн білого цукру.
Читайте також
Європейська комісія скорочує частку сільського господарства в рекордному бюджеті
Вікторія Голубятнікова, SGS – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
На експорт пішло понад 700 тис. тонн зерна
ОККО дозволили набути контроль над агрокомпанією з Львівщини
Уряд Молдови схвалив продаж порту Джурджулешти Румунії
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом