Аргентина прагне перших за останні десятиліття поставок пшениці до Китаю
Аргентинські торговці пшеницею прагнуть укласти перші значні угоди з Китаєм із 1990-х років, за словами голови провідної групи експортерів цієї культури.
За словами Густаво Ідігораса, президента Ciara-Cec, членами якої є найбільші сільськогосподарські торгові будинки, Китай робить пропозиції щодо закупівлі пшениці після того, як на початку цього року він дозволив аргентинські поставки. не відплив.
Цей крок був зроблений на тлі того, що Аргентина, один з найбільших постачальників пшениці у світі, збирається зібрати багатий урожай.
За прогнозами, фермери у південній половині провінції Буенос-Айрес та її околицях, які найближчими тижнями приберуть свої золоті пшеничні поля, виготовлять 3,9 мільйона метричних тонн, що на 18% більше, ніж рік тому, коли рослини пережили посуху. туру фермерськими угіддями, організованого цього тижня Зерновою біржею Баія-Бланка.
Провінція, де знаходиться головний пшеничний регіон Аргентини, сприятиме загальному підйому виробництва після того, як кліматична система Ла-Ніна, яка загрожувала знову випалити поля, значною мірою розвіялася, що допоможе лібертаріанському плану президента Хав’єра Мілея запустити ослаблену економіку.
Спорадичні дощі протягом останніх декількох місяців випадали якраз вчасно, щоб підтримувати рослини в хорошому стані, сприяючи підвищенню врожайності, каже Габріель Абрегос, аналітик за оцінками на біржі Bahia Blanca. тонн порівняно з 15,9 млн тонн минулого сезону.
Потенціал Китаю як ринку збуту аргентинської пшениці може зрости, якщо обіцянка Трампа ввести тарифи на імпорт викличе повномасштабну торговельну війну з митами, введеними Пекіном.
«Бразилія скористалася перевагами першої торгової війни Трампа, зміцнивши своє прагнення стати сільськогосподарською силою», – сказав Ідігорас в інтерв’ю. цією можливістю цього разу».
Однак Мілі ще має виконати обіцянку знизити давні аргентинські тарифи на експорт власних культур.
За словами Ідігораса, експортери лобіюють в уряді зниження мит, які становлять від 12 до 33% і підривають конкурентоспроможність країни на світовому ринку, до наступного сезону.
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Українські агроекспортери вимагають системної реформи митного законодавства
На одному КПП на кордоні з Угорщиною запустили оформлення вантажівок
Світове виробництво цукру збільшилося майже на 3 млн т — USDA
Озимі на Одещині перебувають переважно у задовільному та доброму стані
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом