«Агрокомплекс «Зелена долина»» збільшить площі під цукровим буряком

Джерело:  AgroTimes

У господарстві «Агрокомплекс «Зелена долина»» на Вінниччині цього року найбільше задоволені врожаєм цукрового буряка, якого було посіяно 3010 га, а наступного року цієї культури планують посіяти на площі 3,292 тис. га.

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці компанії.

«Зокрема, на полях с. Велика Русава було посіяно 821 га цукрового буряка, – розповів агроном Андрій Бадлак. – Весь буряк, середня урожайність якого склала 450 ц/га, викопаний, складений у бурти й чекає своєї черги на завантаження й вивезення на кагатне поле. Наразі на полях глибоке розпушення із внесенням мінеральних добрив здійснює новий трактор Fendt Vario 236».

На звільнених від урожаю полях нині тривають роботи з підготовки ґрунту до сівби врожаю 2023 року. Загалом, за словами головного агронома кластера «Томашпільський» В’ячеслава Щербатого, залишилося ще 250 га підготувати під посів цукрового буряка та 1,5 тис га – під кукурудзу, якої сіятимуть 2,443 тис. га.

Також у госпродарстві отримали дружні сходи озимого ріпаку, якого тут не сіяли понад 10 років. «Як виявляється, озимий ріпак – культура, вирощувати яку наважується не кожен господарник, адже необхідно мати достатній досвід та знання, щоб збирати достойні урожаї цієї культури. Тож потрібно докласти багато зусиль, щоб отримати та забезпечити збереження сходів, допомогти молодим рослинам накопичити достатню кількість вуглеводів у корінні та мати необхідний ступінь розвитку, щоб успішно перезимувати», – зазначають у компанії.

Але В’ячеслав Щербатий задоволений сходами озимого ріпаку, якого посіяно майже 500 га і який готовий до зимівлі. Він також оптимістично налаштований на кращі показники аграрного фронту у наступному році й на цілковиту і якнайшвидшу перемогу на полі бою.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!