Agroblok – Спонсор EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, 26-28 квітня, Бухарест

Джерело:  УкрАгроКонсалт

Вітаємо компанію Agroblok у якості Спонсора EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, що відбудеться 26-28 квітня в Marriott Grand Hotel, Бухарест, Румунія.

Agroblok  – це приватна, на 100% болгарська група компаній з багаторічним досвідом у сфері торгівлі зерном, олійними культурами та добривами, логістики та дистрибуції нафтопродуктів і мастильних матеріалів. Компанія володіє зерносховищами та логістичним парком у центральній частині Північної Болгарії з поточними потужностями понад 30 000 тонн, які постійно зростають. Буферні сховища в безпосередній близькості від основних портів знаходяться в розпорядженні компанії для забезпечення безперебійного процесу виконання замовлень і постійного вантажопотоку.

Agroblok має власний парк вантажівок і лабораторію, що дозволяє відокремлювати зерно різної якості та зберігати його найкращим чином. Протягом багатьох років групі вдалося розвинути добре позиціонований торговий підрозділ, який активно працює з фермерами та постачальниками і закуповує зернові та олійні культури як для експорту, так і для внутрішньої торгівлі. Будучи місцевим болгарським трейдером, визнаним міжнародними компаніями, Agroblok щорічно експортує понад 100 000 тонн.

Приєднуйтесь до ключових гравців Чорноморського регіону, Центральної та Східної Європи і Балкан, які забезпечують глобальний ланцюг постачання агро продукції на EURO GRAIN HUB Exchange & Forum.

Компанії з 20+ країн вже беруть участь у події!

Сільське господарство країн Центральної та Східної Європи, включаючи Румунію, стає все більш важливим як регіон походження зернових та олійних культур і постачальник з низьким рівнем ризику в умовах невизначеності та порушень логістичного ланцюга. Фактично це нова позиція регіону, яка наразі недооцінюється більшістю гравців ринку.

Війна в Україні сприяла великим змінам у регіональних потоках зерна, що вплинуло на світову торгівлю товарами. Експорт зерна з країн Центральної та Східної Європи (Болгарія, Румунія, Сербія, Молдова та інші) потенційно здатний заповнити дефіцит у найближчі 2-5 років після скорочення українського експорту.

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum –  нова регіональна платформа для ефективного спілкування, укладання контрактів в аграрному секторі, проведення дискусій з залученням фермерів, трейдерів, постачальників ресурсів, тваринницької та кормової галузі, зберігання, щоб допомогти операторам ринку зерна та олійних культур приборкати глобальну продовольчу інфляцію та зміцнити позиції України на світових ринках.

Унікальна експертиза та спільні зусилля організаторів – УкрАгроКонсалт, AgriPortal та AgroPortal – гарантують висококласну професійну програму, учасників та неперевершені можливості для спілкування.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Бажаєте співпрацювати, стати Партнером  чи надіслати питання?

Будь ласка:

registrations@eurograinevents.com

https://eurograinevents.com/

До зустрічі!

Позначки:, , , , , , , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox