Агро-Регіон перевів всі потужності на альтернативне паливо
Компанія «Агро-Регіон» перевела всі свої потужності на альтернативне паливо.
Про це для FUTURE MAKERS розповіла генеральна директорка компанії Катерина Рибаченко.
«За період війни ми стали сушити та переробляти своє зерно без використання газу. Це викликано тим, що ми не були впевнені, що зможемо отримати газ в принципі як ресурс і зможемо далі продовжувати переробляти кукурудзу як наш основний продукт. Ми перевели всі свої потужності на альтернативне паливо», — розповіла Рибаченко.
Вона додала, що адміністративні будівлі компанії невдовзі будуть живитися від сонячної енергії.
Рибаченко також повідомила, що наразі «Агро-Регіон» розглядає 10 інвестиційних проєктів і активно шукає для них фінансування та парнерів.
«Всі проєкти, які повʼязані з переробкою та біоенергетикою, ми зараз маємо їх на столі», — зазначила Рибаченко.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Велика Британія посилює правила проти вирубки лісів у ланцюгах постачання кави, ка...
Жнива в Tekom Agro Group стартували з обмолоту озимого ячменю
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом