Аграріїв закликають зареєструватись задля безперебійної подачі електроенергії
Мінагрополітики розпочало збір заявок об’єктів критичної інфраструктури, важливих для продовольчої безпеки. Для цього створили робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в АПК.
Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації зазначив Денис Башлик, пише пресслужба відомства.
За його словами, згідно з прийнятою постановою від 16 грудня 2022 р. № 1384 визначаються об’єкти критичної інфраструктури, де виробництво сільгоспродукції зазначено, як важливий елемент.
«Мінагрополітики закріплене як уповноважений орган, який може розглядати й фіксувати перелік об’єктів критичної інфраструктури. Об’єкти, які є критично важливі для продовольчої безпеки матимуть додаткові інструменти для гарантій отримання електроенергії», — розповів він.
Повідомляється, що наразі у Мінагрополітики створено робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу.
Уточнюється, що підприємства, що належать до зазначеного сектору, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури, а саме дані щодо:
- належності об’єкта критичної інфраструктури до певного сектору чи підсекторів критичної інфраструктури;
- типу основної послуги які об’єкт критичної інфраструктури надає;
- повної назви організації, форми власності, ЄДРПОУ власника (розпорядника) об’єкта критичної інфраструктури, місцезнаходження організації;
- керівника власника (розпорядника) об’єкта критичної інфраструктури (прізвище, ім’я, по батькові, номери контактних телефонів, email);
- найменування об’єкта критичної інфраструктури, фактичної адреси місцезнаходження об’єкта критичної інфраструктури;
- отримання об’єктом критичної інфраструктури основних послуг від інших об’єктів критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування об’єкта критичної інфраструктури;
- надання об’єктом критичної інфраструктури основних послуг іншим об’єктам критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування інших об’єктів критичної інфраструктури;
- рівнів негативного впливу, які особа, суспільство, навколишнє природне середовище, економіка, національна безпека та обороноздатність країни можуть зазнати внаслідок порушення або припинення функціонування об’єкта критичної інфраструктури відповідно до критеріїв, зазначених у додатках 1 і 2 до методики.
Уточнюється, що документи з супровідним листом довільної форми надсилати на поштову адресу міністерства: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24 або на e-mail: agro-ki@minagro.gov.ua.
Дізнатись деталі, як подати документи для включення підприємства до переліку об’єктів критичної інфраструктури, можна за посиланням.
Читайте також
Закупівельні ціни на свинину майже на 14% нижчі, ніж торік
2024 року Грузія збільшила імпорт пшениці, скоротила – борошна
TEUS спільно з партнерами відкрив брокерський напрямок
Експерти USDA знизили прогнози світового виробництва, споживання та експорту пшени...
Експорт українського цукру може побити рекорд за останні 24 роки
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом