Аграрії подали понад 2 тис. заявок на рукави для зберігання зерна

2052 агровиробники подали заявки в Державному аграрному реєстрі на отримання засобів тимчасового зберігання зерна — рукавів місткістю 200 т.
Прийом заявок триває до 6 жовтня включно, говориться у повідомленні Міністерства аграраної політики та продовольства України.
«Рукави призначені для агровиробників, які обробляють від 50 до 10 тис. га землі на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. На сьогодні найбільше заявок подали аграрії з Миколаївської області — 451, Харківської — 340, Дніпропетровської — 326», — повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль.
Програма видачі рукавів здійснюється за підтримки урядів Канади та Японії, австралійської благодійної організації Minderoo Foundation та USAID.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE: Представте свою компанію ключовим гравцям агро ринку!
З червня мінімальні експортні ціни визначатимуть по-новому
Алжир прогнозує стабільний урожай пшениці та ячменю на 2025/26 МР
Дисбаланс попиту й пропозиції тисне на ціни олійних
У 2025/26 МР ФАО очікує зростання виробництва всіх основних зернових культур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом