АФ «Ольгопіль» почала жнива: очікують на планову врожайність
В агрофірмі «Ольгопіль» сім зернозбиральних комбайнів вийшли в поле на збір цьогорічного урожаю. Стартували жнива в господарстві традиційно зі збору озимого ячменя, під який заклали 142 га.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Паралельно триває збір гороху, яким засіяно до 150 га. А за кілька днів почнуть збирати озимий ріпак, який вважається стратегічною культурою для агрофірми, оскільки саме його реалізація приносить перший прибуток.
«Погода та стан зерна, що є основними рушійними чинниками для початку жнив, вимагають виходити в поле. Війна в країні спонукає робити всі справи швидко і з максимальною віддачею, – відзначає головний агроном господарства Іван Діхтяр. – Зерно виглядає добре, очікуємо показники врожайності на рівні минулих років. Після озимого ячменя і гороху, приступимо до збору ріпаку, а далі – пшениці, яка поки що має молочно-воскову стиглість. Під озиминою у господарстві закладений найбільший клин, та за сприятливих погодних умов оптимальний строк на проведення збиральних робіт складає 20–25 днів».
Техніки для проведення збиральних робіт в такі терміни цілком достатньо. Автівки доставляють зерно на тік, де за вимоги його перевіряють у власній лабораторії, сушать та зберігають.
Левову часту озимини, зокрема, ячменю та пшениці, готують до реалізації як насіннєвий матеріал. Для цього господарство має власний насіннєвий завод, який працює за європейською технологією на сучасному обладнанні.
Перший етап – первинна очистка. Другий – очистка та калібрування. Крім того, проводиться процес протруювання насіння препаратами відомих європейських фірм.
Нагадаємо, АФ «Ольгопіль» вирощує на демоділянках 89 сортів озимої пшениці. А цього року агрофірма скоротила посівні площі під соняшником майже вдвічі.
Читайте також
У більшості агрохолдингів спостерігалось зростання капіталізації з 18 по 25 листопада
Ф’ючерси на сою на CBOT у понеділок отримали підтримку від відносно високого...
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Україна експортувала яловичини та ВРХ на $12 млн більше, ніж імпортувала
Пальмова олія більше не є найдешевшим, що ставить під загрозу її домінуючу частку ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом