АгроВіста

Україна, 01034,
м. Київ, вул. Євгена Коновальцева, 8, офіс 8
+38 (044) 359 11 77
+38 (050) 457 2532
office@hermes-trading.com.ua
Земельний банк: 78 тис. га.

Команда

Кузьменко Анатолій Іванович

Засновник та співвласник групи компаній

Фесюк Павло Дмитрович

Директор компанії

«АгроВіста» (раніше група компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг») — інтегрована аграрна корпорація, що спеціалізується на виробництві зернових та олійних культур, тваринництві, зерновій торгівлі та виробництві цукру.

Регіони діяльності: Кіровоградська та Дніпропетровська області.

Профіль компанії

Підприємства групи обробляють землі в Олександрійському, Петрівському, Знам’янському, Світловодському, Новоукраїнському та Новгородківському районах Кіровоградської області, а також П’ятихатському районі Дніпропетровської області.

Група спеціалізується на вирощуванні озимої пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, гороху, цукрових буряків та інших культур.

«АгроВіста» — оператор вітчизняного зернового ринку. Компанія закуповує повний спектр зернових та олійних культур, вирощених українськими аграріями.

СВІТЛОВОДСЬКИЙ РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ

Світловодський річковий термінал – передовий елеваторний комплекс холдингу “АгроВіста” (групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг») загальною потужністю одночасного зберігання зернових 94 000 т; прийом – 5 000 т на день; обробка і сушка – 4 400 т на день; навантаження на ж/д – 4 000 т в день, навантаження на водний транспорт – 5 000 т на день.

Обладнання компаній GSI (США), Бюллер (Німеччина), Telestack (Великобританія), “

ЕЛЕВАТОРИ

Загальна потужність зберігання зерна — 350 тис. т, зокрема:

  • Шаровський елеватор — 81 тис. т;
  • Добронадіївське ХПП — 70,5 тис. т;
  • Королівське ХПП — 47,2 тис. т;
  • Елеватор «УкрАгроКом» — 60 тис. т.

СУДНОПЛАВНА КОМПАНІЯ

Вантажний флот здатен здійснювати перевезення як власних поставок зерна, так і інших компаній в порти Миколаєва, Херсона та «Великої Одеси» (Південний, Одеса, Чорноморськ) по річці Дніпро. Перевезення по річці значно зменшують вартість логістики і збільшють ціни закупівлі сільськогосподарської продукції на річкових терміналах.

Компанія має можливість планувати власні відвантаження з поставками на умовах FAS, FOB в морські порти Херсон, Миколаїв, Миколаївський рейд (Банку Трутаева) і продавати свої товари за основними напрямками CIF.

Усі судна компанії відповідають вимогам міжнародних та національних стандартів, конвенцій і правил, а також технічним вимогам Регістру судноплавства України. Флот компанії зареєстровано за державним прапором України.

У 2020 році була збудована найбільша баржа в історії незалежної України DNIPRO-AV-01128-метрова баржа проекту D-6000 відноситься до типу «річка-море» та призначена для перевезення зернових вантажів. Це є стовідсотково український проект, адже судно спроєктовано українським конструкторським бюро, виготовлено з української сталі, ходть під українським прапором та обслуговуються українцями.

Буксири обладнані новітнім обладнанням провідних світових виробників Нідерландів, Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та ін.

Район плавання – внутрішні водні шляхи України, річка Дунай і морські прибережні райони.

Буксири-штовхачі «Гермес-1», «Гермес-2».

Клас – B-R4-RS-2.0

Довжина – 30,0 м

Осадка – 1,99 м

Ширина – 11,33 м

Потужність – 2104 кВт

Водотоннажність – 473,5 т

Район плавання – внутрішні водні шляхи України та морські прибрежні райони.

МТК “ПЕТРИКІВСЬКЕ МОЛОКО”

МТК “Петриківське молоко”, підприємство групи компаній “УкрАгроКом” та “Гермес-Трейдінг”, – надпотужній молочно-товарний комплекс на
5 000 голів ВРХ
 у Кіровоградській області та один із передових в Україні. Проектна потужність об’єкту – 70 т молока на день, тобто 25 000 т тонн на рік. Загальна площа – більше 50 000 га Генеральний проектувальник – ТОВ “Тавріяпромбуд”. Генеральний підрядник – ТОВ “Херсонська виробничо-будівельна компанія”.

Загальна сума інвестицій – 30 млн доларів. Однією з важливих переваг комплексу стане виробництво молока згідно стандартів для виробництва дитячого харчування.

ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД

ТОВ «Олександрійський цукровий завод» входить у п’ятірку кращих заводів України і спеціалізується на випуску цукру-піску із цукрових буряків.

Завод не припиняв своєї роботи з 1961 року, коли його було введено в експлуатацію з проектною потужністю переробки 2 500 т буряків за добу. Протягом останніх років ведеться планомірна робота по модернізації основних виробничих ділянок цукрового заводу, відкриваючи можливості для істотного збільшення продуктивності цукрового виробництва і зниження його енергоємності.

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» – потужне сільгосппідприємство, яке веде послідовну політику впровадження високих технологій у всіх сферах виробництва. Постійно збільшуючи площі посівів цукрового буряка, що обумовлено науково обґрунтованою сівозміною, паралельно нарощує потужності його переробки, які на сьогодні становлять 4 000 т сировини на добу.

У 2012 р. у господарствах компанії площа посівів цукрового буряка склала 6 002 га.

Наявність сировинної бази, частка власного буряку складає близько 80 % від загального обсягу переробки, істотно знижує залежність від зовнішніх постачань буряку, оптимізує їх терміни, знижує собівартість виробленого цукру, гарантує безперебійність і максимальний вихід якісного готового продукту.

Разом з тим, підприємство охоче співпрацює з сільгоспвиробниками регіону, закуповуючи вирощену ними сировину на взаємовигідних умовах. Компанія зацікавлена у постійному нарощуванні об’ємів переробки буряків і виробництва цукру.

Цукровий завод розташований у вигідному географічному положенні: за 7 км від районного центру м. Олександрії і за 2 км від ст..Користівка Одеської залізниці. Приймання сировини і відвантаження готової продукції на заводі здійснюється авто- і залізничним транспортом. Цукор-пісок виробництва ТОВ «Олександрійський цукровий завод», який відповідає найвищим стандартам і розфасовується у поліетиленові мішки (50 кг).

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!