Зовнішня торгівля молочними продуктами зазнає змін
До недавнього часу українські експортери молокопродуктів демонстрували досить високі, інколи навіть рекордні за тривалий час, показники продажів. Зараз ситуація змінилася.
З одного боку, сезонно скоротилася пропозиція сировини для виготовлення продукції на експорт, з іншого, під впливом формування несприятливої кон’юнктури світових ринків суттєво знизився попит імпортерів. В результаті вже в жовтні експорт сухого молока, казеїну та сироватки скоротився більш як вдвічі в порівнянні з попереднім місяцем. У той же час, зростає експорт сирів.
Обсяги імпорту сиру та свіжих молокопродуктів, здається, припиняють зниження. Не виключено навіть, що обсяги ввезення цих продуктів найближчим часом зростуть, зважаючи на падіння цін в Європі та їх високу ціну в Україні.
Читайте також
Семінар «Від гектарів до капіталу: як агробізнесу вийти на IPO» – 26 травня,...
Квоту на імпорт кукурудзи до Туреччини використано на 20%
На Сумщині ярі зернові й зернобобові посіяли на 45% запланованих площ
Південноамериканський агросектор вступає у фазу структурної трансформації на тлі р...
В Україні зʼявиться ще 2 індустріальних парки з агропереробкою
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом