“Зерновим коридором” вже експортували понад 370 тис. тонн агропродукції

Джерело:  Цензор.НЕТ

За дев’ять днів роботи “зернового коридору” з українських морських портів експортували понад 370 тисяч тонн аграрної продукції. Про це повідомляє Адміністрація морських портів України.

“За дев’ять днів роботи зернового коридору з Українських портів вийшло 12 суден, які вивезли більш ніж 370 тис. тонн агропродукції до 7 країн світу та одне судно зайшло до порту Чорноморськ під навантаження”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вранці 9 серпня ще два судна вийшли із порту Чорноморськ із загальним обсягом вантажу 70 тис. тонн продовольства.

Судно RAHMI YAGGI доправить 5,3 тис. т продовольства до Туреччини, ще майже 65 тис. т кукурудзи балкер-панамакс OCEAN LION доставить до Південної Кореї. OCEAN LION вже друге судно-панамакс, що відправляється з порту Чорноморськ “зерновим коридором” у межах Стамбульської Ініціативи.

“Планомірно рухаємось до наміченого амбітного плану – перевалки 3 та більше мільйонів тонн продовольства на місяць через порти великої Одеси”, – сказав керівник АМПУ Олексій Востріков. 

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox