Зерновий дім експортує до 40% виготовленого елеваторного обладнання
Компанія «Зерновий Дім», яка виробляє елеваторне обладнання за технологіями Sukup на Київщині, експортує 35-40% своєї продукції. Серед напрямків постачання США, Канада, Західна Європа та навіть Австралія. Про це розповів директор компанії «Зерновий Дім» Андрій Семенович, пише Elevatorist.com.
Директор зазначив, що за воєнний час замовлень на виробництві не поменшало. Окрім стабільного внутрішнього попиту, на щільність замовлень впливає ще партнерська специфіка роботи підприємства. За кордон постачають ємності для зберігання зерна, технологічне обладнання, норії, транспортери, зерносушарки.
«Наше виробництво уніфіковане з Sukup. Тому фактично наше елеваторне обладнання — це виріб Sukup, який просто виготовлений в Україні», — пояснює директор Андрій Семенович.
За час роботи заводу компанія реалізувала для українських аграріїв понад 300 зернових комплексів та близько 500 зерносушарок.
Потужності автоматизованих ліній заводу дозволяють виробляти ємності для зберігання зерна загальним обсягом до 1,5 млн тонн на рік, виконуючи замовлення як для внутрішнього ринку, так і на експорт.
Читайте також
Україна оновлює план захисту зернового експорту – Зеленський
Висоцький спростував чутки про нові правила роботи морського коридору
Логістичні ризики в Чорному морі: оперативна експертна підтримка для агробізнесу
Пшениця продовжує липневе ралі на тлі ескалації в Чорному морі
Питання відновлення логістики перебуває на контролі Президента — Гетманцев
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом