Землевпорядникам повернули право самостійно вносити відомості до кадастру
Кабінет Міністрів України відновив реалізацію пілотного проєкту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками.
Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.
«Установлено особливості реалізації пілотного проєкту під час воєнного стану в Україні та протягом місяця з дня його припинення чи скасування, але не пізніше ніж до 31.12.2023 р.», — уточнив він.
Крім того, внесено зміни до Порядку реалізації пілотного проєкту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками та вимог щодо проведення моніторингу виконання сертифікованими інженерами-землевпорядниками повноважень державних кадастрових реєстраторів, а також до Порядку оскарження рішень про внесення відомостей до Державного земельного кадастру, прийнятих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в межах пілотного проєкту, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2021 N 1438.
Читайте також
Отримайте Ранній Квиток на центральну агро подію року – BLACK SEA GRAIN.KYIV до 15...
МХП отримав заявки на викуп понад 60% єврооблігацій-2026
Виробництво пшениці в Хорватії зросло на 29% у 2025 році
Собівартість зберігання зерна в рукавах у середньому становить 225 грн/т
Очікується, що ціни на пальмову олію в Китаї демонструватимуть стійке зростання в ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом