Зеленський ініціює скликання Ради “Україна-НАТО” щодо “зернового коридору”
Президент Володимир Зеленський звернувся до генсека НАТО Єнса Столтенберга з пропозицією невідкладно скликати раду Україна – НАТО через безпекову кризу в Чорному морі.
“Обговорили з паном Столтенбергом наші кроки щодо розблокування і забезпечення сталої роботи “зернового коридору”. У нашій співпраці ми перейшли на новий, вищий рівень – рівень Ради Україна – НАТО. І цей механізм може спрацювати”, – сказав Зеленський.
Він зазначив, що звернувся до генсека НАТО з пропозицією невідкладно скликати таку Раду для відповідних кризових консультацій. Зеленський наголосив, що зустріч відбудеться вже найближчими днями.
Нагадаємо, раніше Зеленський провів телефонну розмову зі Столтенбергом. Вони обговорили першочергові та майбутні кроки, необхідні для розблокування та сталого функціонування чорноморського “зернового коридору”. Також вони обговорили подальші дії щодо інтеграції України до НАТО.
Читайте також
Аргентина завершила жнива сої та посівну пшениці, проте рекордний врожай кукурудзи...
Ціни на овочі та ягоди за три тижня впали вдвічі
Виробництво пшениці в Китаї зросло на 0,6%, незважаючи на повені в ключових района...
У липні до Румунії не передано жодного вагона із зерном
Підтримка з боку Китаю та погодні ризики зміцнюють ринок сої
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом