Зеленський анонсував податкові пільги на час війн

Президент Володимир Зеленський повідомив, що уряд України збирається запровадити податкові пільги на час війни. Про це він сказав у зверненні в понеділок, 7 березня.
Фізичні особи підприємці (ФОПи) першої та другої груп будуть звільнені від сплати єдиного соціального внеску. Підприємства та ФОПи третьої групи також будуть звільнені від сплати ЄСВ за найманих працівників, призваних до лав Збройних сил України чи інших збройних формувань, зокрема територіальної оборони.
На всіх територіях, де ведуться бойові дії, тимчасово скасовується податок на землю та орендна плата за землю державної й комунальної власності.
Усі податкові пільги запроваджуються на час воєнного стану та перший рік після його завершення.
Відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити.
“Це тільки перша частина великого пакета допомоги”, – заявив Зеленський.
Він запевнив, що, попри війну, держава збирається виконувати свої зобов’язання, зокрема з виплати проіндексованих пенсій, та подякував підприємцям, які працюють і платять зарплату працівникам.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Олійний сезон 2025/26 – дежавю чи нові сценарії?
Туреччина знижує мита на імпорт соняшника та нерафінованої соняшникової олії
Аграрії Рівненщини зібрали понад 790 тис. тонн ранніх зернових
Ціни на картоплю у ЄС падають: фермери не можуть продати врожай
Зменшення врожаю ячменю в Україні на 10% підтримує ціни на високому рівні
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом