Збитки агросектору внаслідок війни перевищили 11 млрд дол.

Агросектор України за понад два роки від початку широкомасштабного вторгнення зазнав збитків на понад 11 млрд доларів; сума продовжує зростати.
Про це заявив виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України, передає Укрінформ.
«Через російську агресію українські аграрії зазнали значних втрат. На жаль, ця цифра продовжує зростати. Наразі можна констатувати про збитки на суму понад 11 млрд дол.», – сказав Висоцький.
За його словами, значна частка збитків припадає на руйнування або крадіжки сільськогосподарської техніки. Зокрема, зазнало руйнування елеваторне обладнання, збіжжя, що там зберігалося, знищене або вкрадене. Менша, але теж чимала частка збитків припадає на знищення багаторічних садів.
Висоцький запевнив, що всі збитки документуються у Міжнародному реєстрі збитків, тож необхідно зобов’язати країну-агресора покрити всю завдану Україні шкоду.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Нові правила, старі ризики – що чекає торгівлю зер...
Українські аграрії повністю забезпечені ЗЗР
Продажі сої в Аргентині різко зросли перед підвищенням експортного мита
Переробники стримують закупівлі соняшника, очікуючи вигідніших умов на старті сезону
Геополітична напруга на Близькому Сході б’є по бразильських фермерах
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом