Збір врожаю ячменю в Австралії може полегшити скорочення глобальних постачань
Прогноз майже рекордного виробництва ячменю в Австралії має принести полегшення світовим імпортерам ячменю, які борються з високими цінами, а також із глобальними запасами, які перебувають на мінімальному рівні за кілька десятиліть, повідомляє УкрАгроКонсалт із посиланням на Gro Intelligence.
Австралійська урядова продовольча агенція ABARES нещодавно оцінила виробництво ячменю в 2021/22 МР в 13,3 млн тонн, що на 2% більше, ніж минулого року і трохи менше рекордного рівня, встановленого в 2016 році. Після Росії Австралія посідає друге місце з виробництва ячменю і є його найбільшим експортером. Понад половина австралійського ячменю йде на корм худобі, а решта використовується пивоварами та виробниками віскі.
Світові запаси ячменю – найнижчі за 38 років після того, як урожаї в США та Канаді постраждали від посухи. Виробництво також впало на двозначні відсотки у основних виробників у Росії, Іспанії та Великій Британії. З липня у всьому світі спостерігається тенденція до зростання експортних цін.
Ячмінь є другою за вирощуванням культурою в Австралії після пшениці, широко вирощується по всій країні, при цьому виробництво майже рівномірно розподіляється між штатами Західна Австралія, Новий Південний Уельс та Вікторія. Ячмінь, який в Австралії часто вирощують у чергуванні з іншими культурами, садять у травні та червні і збирають у зимові місяці. Збір урожаю має розпочатися наступного місяця.
Японія та Саудівська Аравія наразі є найбільшими покупцями австралійського ячменю після того, як Китай запровадив тариф на австралійські постачання у 2020 році, порушивши торгові потоки між двома країнами.
Детальна інформація по експорту зернових культур і продуктів їх переробки, балансам попиту і пропозиції, ціновим тенденціям, станом посівів та хід збиральної / посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я, звітів, з історичними даними, а також інструменти обробки та завантаження даних.
Використовуйте аналітичні дані і підвищіть свою ефективність уже зараз!
Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Україна готова допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи, – Зеленський
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом