Збільшення пропозиції сировини знижує ціну на пшеничне борошно в Непалі

Ціна на пшеничне борошно, яка майже подвоїлася за останні шість місяців, почала падати після того, як Індія послабила обмеження на експорт пшениці до Непалу, повідомляє Myrepublica.
За даними Непальської асоціації роздрібних торговців, вартість пшеничного борошна останнім часом знизилася приблизно на 900 рупій ($10,93) за мішок. Дхруба Адхікарі, виконавчий член асоціації, сказав, що ціна знизилася з 4600 ($55,84) до 3700 рупій ($44,91) за 50-кілограмовий мішок.
Ціни на основні продукти харчування почали різко зростати на місцевому ринку після того, як 13 травня 2022 року Індія ввела заборону на експорт пшеничного борошна, мотивуючи це російсько-українською війною та падінням виробництва. У результаті ціна звичайного борошна підскочила до 95 рупій ($1,15) за кг з приблизно 50 рупій ($0,61) за кг за цей період. Ціна на борошно дрібного сорту також зросла з 60 рупій ($0,73) до понад 100 рупій ($1,21) за кг.
Читайте також
Трамп оголосив свої нові тарифні ультиматуми для Мексики та Євросоюзу
Oлійний сезон 2025/26 — чи повторяться розчарування, очікування та надії минулого ...
На Прикарпатті стартували жнива 2025
Нігерія та Бразилія уклали угоду на $1 млрд для розвитку сільського господарства т...
Експорт кукурудзи у 2025/26 МР зросте на 3 млн тонн, – прогноз УЗА
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом