Зберегти запаси: CPG Ukraine картоплю переробить на крохмаль

Джерело:  AgroTimes

З початком війни компанія CPG Ukraine втратила збут столової картоплі тож довелося налагоджувати прямі контакти з великою мережею супермаркетів та переробляти на крохмаль на власному заводі.

Про це розповів директор компанії CPG Ukraine Володимир Шегда.

«Коли від кінця лютого логістичні ланцюжки порушилися, CPG Ukraine довелося самій шукати збут для продукції цього сегмента. Так були налагоджені прямі зв’язки з мережею «Сільпо». Частину столової картоплі передали як гуманітарну допомогу армії, територіальним громадам для харчування тимчасово переміщених осіб, волонтерам. Частину продукції переробили на крохмаль на потужностях власного заводу в селі Глиняни на Львівщині. На переробляння спрямували не лише власну сировину, а й від інших картоплярів регіону», —  зазначає Володимир Шегда.

За його словами, жвавого попиту на крохмаль в Україні немає, ця продукція більше експортна, проте вона добре зберігається й спокійно може дочекатися свого споживача.

Чипсову картоплю CPG Ukraine за контрактами відправляє на завод «Сандора» у Миколаївській області. Директор не полишає оптимізму, що перебіг воєнних дій не порушить цих планів. Якщо вже щось піде не так, то львів’яни вимушені будуть переробляти на крохмаль й чипсову.

 CPG Ukraine («Централ Плейнс Груп Україна») спеціалізується на вирощуванні та переробленні картоплі. Цього року компанія відводить під цю культуру 930 га. Культивують чотири види картоплі: столову, чипсову, крохмальну й насіннєву.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox