Запасів олії в Єгипті вистачить більш ніж на 5 місяців
Стратегічні запаси рослинної олії в Єгипті дозволять задовольнити попит на внутрішньому ринку протягом 5,3 місяців. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на оцінку міністерства постачання та внутрішньої торгівлі країни.
За інформацією відомства, Єгипет також має запаси пшениці на 5,1 місяців.
«Для забезпечення внутрішнього попиту після квітня 2023 р. країні необхідно буде додатково імпортувати 1 млн тонн пшениці», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що державне агентство Єгипту із закупівель продовольства GASC у ході проведення останнього міжнародного тендеру законтрактувало 14 тис. тонн соєвої олії у оператора Aston за ціною 1587 $/т C&F на умовах оплати протягом 180 днів. Закупівля олії не проводилася.
У структурі споживання харчових олій у країні близько половини припадає на соняшникову олію, яка щодня використовується більшістю домогосподарств.
Внутрішнє виробництво соняшника невисоко, тому приватні переробники орієнтуються на імпортну сировину.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Для виробників сої внутрішній ринок стає вигіднішим за експорт
Виробництво пшениці в Канаді може скоротитися на 10% у 2026/27 МР
В українських портах почали працювати спеціальні групи ППО
рф почала націоналізацію одного з найбільших агрохолдингів країни
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом