Залізниця України з початку серпня перевезла уже понад 1 млн т зерна
За підсумками 23 днів серпня перевезення по залізниці України в експортному сполученні становили 1 млн 16 тис. т, що вже більше за попередній місяць. Позитивна динаміка спостерігається, в першу чергу, завдяки роботі «зернового коридору». Про це в ході традиційної наради із представниками аграрного ринку в четвер, 25 серпня, розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, передає Rail.insider.
За даними УЗ, через сухопутні прикордонні переходи спрямовано 549 тис. т, у бік морських портів – 467 тис. т.
Показники серпня уже перевищують підсумки липня, коли було перевезено на експорт 917 тис. т. Для порівняння у березні обсяги складали 416 тис. т. Тож, за словами Валерія Ткачова, залізниця у серпні встановить рекорд експортних перевезень агропродукції з початку дії воєнного стану в країні.
З іншого боку, посадовець відмітив, що до широкомасштабної війни УЗ перевозила в експортному сполученні до 4 млн т зерна на місяць, отже є до чого прагнути.
Загалом за 23 дні серпня на мережі УЗ навантажено майже 7 млн т усіх вантажів.
Нагадаємо, що по залізниці України за 7 місяців 2022 року перевезено загалом майже 100 млн т.
Читайте також
МЕРКОСУР: ключові драйвери. Що важливо для агро ринку сьогодні?
Йорданія закупила 60 тис. тонн болгарської пшениці на тендері
На Львівщині будують комбікормовий завод та елеватор на 20 тис. тонн
Експорт зернових та олійних культур із Канади скоротився на 2%
У ДАР зупинено приймання заявок на дотації за овець та кіз
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом