За перший тиждень роботи режиму експортного забезпечення зареєстровано 1846 податкових накладних

Впродовж першого тижня роботи системи експортного забезпечення зернових до ДПС надійшло на реєстрацію 2901 податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК) від 525 СГД (фізосіб, які діють від імені Підприємства згідно з договором поруки) на загальний обсяг 133,5 млрд грн.
Про це у Телеграм-каналі повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
За його словами, в період з 2 по 5 грудня було зареєстровано 1846 ПН/РК від 397 СГД щодо операцій з експорту сільськогосподарської продукції у кількості 2 285,4 тис. тонн на загальний обсяг 74,8 млрд грн. При цьому загальна сума ПДВ по ПН/РК, які зареєструвались за ставкою ПДВ, відмінної від 0% складає 229,5 млн грн. Зареєстровано по ознакам безумовної реєстрації 646 ПН/РК подані 179 СГД на загальний обсяг 6,3 млрд гривень. Зареєстровано за результатами триденного моніторингу 1200 ПН/РК подані 281 СГД на загальний обсяг 68,5 млрд гривень. Зупинено реєстрацію 62 ПН/РК подані 14 СГД на загальний обсяг 0,136 млрд гривень.
«Система працює і вдосконалюється. Так, сьогодні очікуємо істотне скорочення строків реєстрації ПН, яке буде діяти до кінця цього року. Також, подейкують, що фахівці ДПС отримують багато питань від різних СПД про те, як обійти систему, якщо все ж таки придбав зерно без походження і дуже-дуже хочеш експортувати», – зауважив Данило Гетманцев.
Читайте також
Трамп запровадить додатковий тариф у 100% на товари з Китаю
Україна переробила лише 14% ріпаку, решту експортувала у 2024/25 МР — Укроліяпром
Туреччина доповнила директиву про регулювання руху суден у протоках Босфор та Дард...
Експорт української пшениці перевищив 5 млн тонн
Інфляція у вересні сповільнилася, але ціновий тиск залишається значним — НБУ
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом