За 10 діб липня на експорт залізницею перевезено понад 500 тис. т зернових
Упродовж 10 діб липня в експортному сполученні залізничним транспортом перевезено 535 тис. т зернових вантажів. Про це йшлося під час онлайн-наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 11 липня.
З початку липня залізницею перевезено 648 тис. 600 т зернових вантажів. Із них 535 тис. т транспортовано в експортному сполученні. У напрямку портів перевезено 429 тис. т (80%), решту 106 тис. т — до портів (20%).
Загалом в експортному сполученні за шість місяців перевезено 18 млн 731 тис. т. Порівняно з аналогічним періодом торік зростання становить 43,3%.
Збільшився і обсяг навантаження на мережі. Так, за 10 діб липня показник становить 541 тис. 800 т. Порівняно з відповідним періодом 2023 року зростання становить 58%. Проте до червня обсяг скоротився на 38%.
Навантаження зернових у липні коливалося від 47 до 63 тис. т на добу.
Як повідомлялося раніше, за 2023/2024 маркетинговий рік залізницею перевезено понад 35 млн т зернових.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом