З порту Чорноморськ цьогоріч вийшло вже 10 контейнеровозів — голова АМПУ
У 2024 році з порту Чорноморськ вийшло 10 контейнеровозів і ця тенденція зберігатиметься, заявив голова ДП «Адміністрація морських портів України» Юрій Литвин на Agro Ukraine Summit, повідомляє Latifundist.com.
«З тією динамікою, яку ми бачимо зараз, 2024 рік однозначно буде рекордним з усіх воєнних років і вийде на середній довоєнний рівень. Це буде понад 100 млн т на рік при сприятливій безпековій ситуації», — сказав Литвин.
Він додав, що в АМПУ працюють над розширенням і відновленням довоєнної номенклатури вантажів.
Також завершуються перемовини щодо відновлення поромних перевезень.
- 3 квітня 2024 року перший контейнеровоз після повномасштабного російського вторгнення пройшов морським маршрутом до одного з портів Одеської області.
- 21 квітня до одного з портів Великої Одеси пришвартувався «справжній» контейнеровоз Pros Hope.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом