Єврокомісія виділила €230 млн на підтримку польських виробників кукурудзи
19 січня Єврокомісія ухвалила запропоновану урядом Польщі схему державної підтримки виробників кукурудзи. Про це йдеться на сайті Європейської комісії.
«Європейська комісія ухвалила близько €230 мільйонів (PLN 1 млрд) польської схеми з підтримки сектору виробництва кукурудзи в контексті російської війни проти України… Ця підтримка складатиметься із обмеженого обсягу допомоги у формі прямих грантів. Ця ініціатива буде відкритою для виробників кукурудзи, які перебувають під ризиком фінансової ліквідності через труднощі на сільськогосподарському ринку, що були спровоковані російською війною проти України», — йдеться у повідомленні.
Державна допомога не перевищуватиме суми у €280 тис. для кожного отримувача і має бути сплачена у грантах не пізніше 30 червня 2024 року.
Як зазначили в Єврокомісії, ця схема є «необхідною, належною та пропорційною» для виправлення серйозних порушень в економіці Польщі.
Нагадаємо, Європейська комісія відмовила Польщі на прохання відновити тарифні квоти для деяких українських товарів.
Читайте також
Агрохолдинг ІМК постачає 20% продукції до ЄС і готується до вступу України в Євросоюз
Ціни на яловичину в світі вперше в історії перевищили $7 за кілограм
Соняшникова олія в українських портах минулого тижня подешевшала на $60 на FOB
У Китаї перевиробництво молока
HarvEast отримує на 20–30% більше від експорту льону до ЄС
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом