ЄС не збирається виконувати вимоги росії для безпеки у Чорному морі
Європейський Союз відхилив вимогу росії зняти санкції в межах угоди про часткове припинення вогню у Чорному морі.
Режим санкцій залишиться чинним до «беззастережного виведення» військ рф з України, заявила представниця Європейської комісії із закордонних справ Анітта Гіппер.
«Основним завданням ЄС, як і раніше, залишається максимальний тиск на росію, використовуючи всі доступні інструменти, включно з санкціями, щоб обмежити можливості росії вести війну проти України», — сказала Гіппер.
Комісія також відкинула звинувачення росії в тому, що санкції ЄС проти рф обмежили експорт продовольства та добрив для бідних країн.
«ЄС послідовно підтримує зусилля щодо зміцнення глобальної продовольчої безпеки. Санкції ЄС жодним чином не спрямовані на торгівлю сільськогосподарськими товарами, включно з продуктами харчування, зерном і добривами між росією та третіми країнами», — наголосила представниця Єврокомісії.
Читайте також
Логістичний колапс більше паралізує ринок кукурудзи, ніж затяжні жнива чи вологе з...
Китай відновлює ліцензії на імпорт сої для американських компаній
Нещодавній ажіотаж у сегменті костерів вщух через збільшення пропозиції тоннажу, ф...
У найближчій перспективі на ринках зернових очікується сприятлива кон’юнктур...
Умови для сівби озимих на Одещині сприятливі, запаси вологи поповнились
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом