Єгипет запропонував країнам Африки обмін пшеницею та добривами
Єгипет виступив з ініціативою створення гнучкого механізму обміну основними товарами між країнами Африканського континенту, особливо пшеницею та добривами.
Про це під час зустрічі зі своїми африканськими колегами у присутності представників Міжнародного валютного фонду заявив міністр фінансів Єгипту Мохамед Мааїт.
На його думку, розширення обсягів внутрішньорегіональної торгівлі та підвищення конкурентоспроможності економік країн континенту забезпечить їх згуртованість та стійкість перед різними кризами. У цих умовах продовольча безпека Африки, як вважають у Єгипті, стала нагальним континентальним пріоритетом, що потребує оптимального використання ресурсів усіх країн Африки. Отже, всім належить ділитися надлишками – зерна, добрив та інших ресурсів, необхідних для виробництва продовольства.
Щодо власних запасів Єгипту, то пшениці вистачить на 6,6 місяців. Також створено запас соєвої та соняшникової олії, якої вистачить на 5,6 місяця.
Міністр сказав, що Єгипет самодостатній у виробництві рису, додавши, що цей обсяг може становити від 5,5 до 6 млн. тонн.
Читайте також
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Заблоковані судна «Нібулону» вийшли з портів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом