Єгипет планує збільшити закупівлю пшениці через тендери GASC
Єгипет цього року має намір закупити понад 5 млн тонн пшениці через міжнародні тендери GASC, повідомили в міністерстві поставок і внутрішньої торгівлі країни.
За словами радника голови відомства Номані Наср Номані, внутрішнє споживання зернової культури перевищує 20 млн тонн на рік. При цьому загальне виробництво становить трохи більше 9 млн тонн, а імпорт урядом та приватним сектором – 11 млн тонн.
«Імпорт пшениці приватним сектором збільшився приблизно на 10%, до 55% проти 45% урядового імпорту відповідно», – додав він.
Нагадаємо, що минулого року Єгипет у рамках тендерів GASC придбав близько 4,5 млн. тонн пшениці, в т.ч. практично 3 млн тонн з росії, 780 тис. тонн з Румунії, 360 тис. тонн з Франції, 270 тис. тонн з Болгарії і 120 тис. тонн з України.
Читайте також
22 квітня стартує BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026! UA Agro Restart: Стратегії 2026-2030
Пакистан відкрив новий транзитний коридор через Іран до Центральної Азії
Нігерія стикається з дефіцитом пальмової олії попри значний потенціал виробництва
У регіонах через клімат змінюється структура посівів
Ірак розпочав підготовку до нового сезону закупівлі пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом